Афонина Татьяна фотограф Москва

Мария Бурмака

Я Усмiхнусь Тобi

  c  h
503 3 часа назад

Текст песни Мария Бурмака - Я Усмiхнусь Тобi

Мария Бурмака - Я Усмiхнусь Тобi слова песни



Текст песни Мария Бурмака - Я Усмiхнусь Тобi




Я усмiхнусь тобi крiзь сльози, їдьБо профiль вiтру вранiшньго строїть,Твiй корабель у гаванi стоїтьГoтовий до дороги.А берег знов пустельний i нiчий,А чорна буря розпустила крила.Але я сонце вишила вночi( )На тих вiтрилах.Ти може не повернешся назад,Далекий голос так спiває тужно,Твоя любов як дзвiн старих балад -Гiрка i вiдчайдушна...З твоїх стихiй немає вороття,Моря шумлять i холодно на свiтi.Таких, як ти чекають все життя.Заради митi.Весняний вiтре зустрiчей i втеч,Покинеш дiм, любитимеш чужинку.Ти з тих, якi цiлують спершу меч.А потiм жiнку...




Другие песни Мария Бурмака:

Мария Бурмака - Колискова
3 часа назад 656 (не задано)
Мария Бурмака - Місяцю Рогоженьку
6 часов назад 513 (не задано)
Мария Бурмака - Батьківщині
6 часов назад 653 (не задано)
Мария Бурмака - Пам'яти Тридцяти
6 часов назад 610 (не задано)
Мария Бурмака - Сонце На Обрії
3 часа назад 470 (не задано)